Úspěchy našich studentů

Školní rok 2016 - 2017

  • Mistrovství republiky v grafických disciplínách (Choceň) - Ondřej Pustka (9. místo - wordprocessing), Mrek Sorokin (11. místo - wordprocessing), Výsledkové listiny a fotodokumentace

 

  • Mezinárodní soutěž v tvorbě webových stránek (Polsko) - Daniel Dobrý (4. místo)

 

  • Orlovská soutěž v informatice - Jan Bohunovský (1. místo - programování), Daniel Dobrý (1. místo - grafika, 3. místo - web, 5. místo - video), Martin Polách (1. místo - web), Nikolas Jaroš, Daniel Tran (2. místo - Lego jízda po čáře), Josef Konvičný (4. místo - web), Alex Polášek, Patrik Škuta, Michaela Stuchlíková (6. místo - programování), Daniel Renta (6. místo - web), Patrik Škuta (8. místo - web), Jaroš Nikolas (9. místo - grafika), Sebera Karel (10. místo - grafika)

 

  • Krajské kolo v grafických disciplínách (Nový Jičín) - Marek Sorokin (2. místo), Ondřej Pustka (3. místo), Filip Štyak (6. místo)

 

  • Regionální soutěž v Microsoft Office (Nový Jičín) - Michal Beneš (24. místo), Sabina Diasová (26. místo), Ondřej Pustka (27. místo)

 

Školní rok 2015 - 2016

Mezinárodní soutěž v tvorbě webových stránek - Jakub Chynoradský, Robert Žerdík - 1. místo, Jan Kohutek, Petr Waloszek - 3. místo

Krajské kolo soutěže v grafických disciplínách - Ondřej Pustka (I. ročník) - 4. místo

Okresní kolo v programování - Jakub Chynoradský (III. ročník) - 1. místo

Celostátní soutěž ROBOTIÁDA 2016 (Brno) - Jan Bohunovský, Robert Žerdík (III. ročník) - 4. místo

Regionální soutěž v Microsoft Office (Nový Jičín) - Jan Bohunovský - 8. místo

Ocenění nejlepších studentů v našem kraji - Jan Bohunovský (III. ročník)

Podrobné informace

 

Školní rok 2014 - 2015

Celostátní kolo soutěže v programování (Jánské Lázně) - Jan Bohunovský - 11. místo

Mezinárodní soutěž v tvorbě webových stránek - Jakub Chynoradský, Robert Žerdík - 1. místo, Jakub Leto, Jan Harčarik - 3. místo

Krajské kolo v programování - Jan Bohunovský - 1. místo

Mistrovství České republiky v grafických předmětech - Jan Bohunovský - 1. místo, Daniel Kaluža - 14. místo

Okresní kolo v programování(SVČ Asterix Karviná) - Jan Bohunovský - 3. místo

Krajská soutěž v grafických disciplínách - Jan Bohunovský - 1. místo, Daniel Kaluža - 3. místo

Soutěž Inforobotika Třinec -  Jan Harčárik -1. místo

Turnaj v sálové kopané Grant Cup 2015 - tým školy - 3. místo

Regionální soutěž v Microsoft Office 2013 - Nový Jičín - Jan Holý 11. místo, Daniel Kaluža 17. místo, Mikuláš Koloničný 36. místo

Pořadí zúčastněných škol - 7. místo

 

Ocenění Daniela Kaluži hejtmanem kraje - 30. 10. 2014, Ostrava

Školní rok 2013 - 2014

Mezinárodní soutěž v informatice - Polsko (Rybnik) - Jan Holý 2. místo, Jan Chynoradský 4. místo

Regionální soutěž v programování robotů LEGO

Daniel Kaluža, Mikuláš Koloničný - 1. místo

Office Arena 2014 - krajské kolo

Jan Holý - 1. místo

Mistrovství republiky v grafických disciplínách - Neveklov

Daniel Kaluža - 10. místo

Krajská soutěž v grafických disciplínách - 18. 3. 2014, Frýdek - Místek

Daniel Kaluža - 1. místo, Jan Bohunovský - 4. místo, Jan Holý - 10. místo

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce - Orlová - Jan Babisz, 7. místo

http://www.goa-orlova.cz/okresni-kolo-konverzacni-souteze-v-anglickem-jazyce-stredni-skoly/

 

Regionální soutěž v Microsoft Office 2010 - Nový Jičín - Jan Holý 2. místo, Vojtěch Lejsal 15. místo, Daniel Knotek 19. místo

Školní rok 2012 - 2013

Mezinárodní soutěž v informatice - Polsko (Rybnik) - Jan Holý 1. místo, Martin Caruk 4. místo

Celostátní soutěž pro středoškolské studenty o nejlepší esej na téma "Jak by se měla chovat finančně gramotná rodina" - Jiří Jirásek 1. místo, Jiří Křenek 2. místo.

Krajské kolo soutěže IT JUNIOR - Tomáš Pakosta 10. místo, Jan Papík 4. místo. Mezi školami se naše škola umístila na 3. místě.

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - Jan Holý 18. místo, Daniel Knotek 21. místo, Jan Pavlita 32. místo

 

Školní rok 2011 - 2012

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - 5. místo Jan Papík, 15. místo Petra Šindelová

Krajská soutěž v grafických disciplínách - 2. místo Jan Papík, 6. místo Vlasta Valicová , 10. místo Petra Šindelová

Mistrovství České republiky v grafických disciplínách - 12. místo Jan Papík

Mezinárodní soutěž v tvorbě webových stránek v polském Rybniku - 1. místo Jan Holý, 5. místo Sebastian Šatek

Školní rok 2010 - 2011

Fotosoutěž k projektu TechIN - Propojení studia a praxe - 1. místo Tomáš Pakosta, zvláštní cena  Radek Ručil

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - WORD: Tomáš Pakosta – 7. místo, Tomáš Jančar – 14. místo

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - EXCEL: Tomáš Jančar – 11. místo, Tomáš Pakosta 25. místo 

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - ACCESS: Tomáš Jančar – 6. místo

Krajská soutěž v grafických disciplínách - Karel Otruba 9. místo, Jiří Křenek 12. místo

Celostátní soutěž „Matematický klokan“ - Jiří Jirásek 13. místo, Vojtěch Pindor 15. místo

 

Školní rok 2009 - 2010

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - EXCEL: Rostislav Sarčák – 2. místo, Tomáš Jančar – 10. místo

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - ACCESS: Rostislav Sarčák – 1. místo

Krajská soutěž v grafických disciplínách - Tomáš Jančar 6. místo, Jakub Horňák 7. místo, Karel Otruba 9. místo

Soutěž o nejlepší esej - Petr Jirásek 1. místo

Mistrovství České republiky v grafických disciplínách - 21. místo Tomáš Jančar

 

Školní rok 2008 - 2009

Mezinárodní soutěž grafiků v polském Rybniku - 1. místo

Evropská výtvarná soutěž - Lukáš Derjan, Jakub Holomek, Rostislav Sarčák a Lukáš Swaczyna 3. místo

Krajská soutěž v grafických disciplínách - Radek Woś 3. místo, Petr Jirásek 6. místo

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - WORD: Petr Jirásek 1. místo,  Radek Woś 7. místo

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - EXCEL:  Rostislav Sarčák 7. místo, Petr Jirásek, Radek Woś 8.místo

Reginální soutěž v ovládání MS OFFICE - ACCESS:  Radek Woś 1. místo, Rostisla Sarčák 4. místo

Soutěž "Jak budeme platit v roce 2050?" - Petr Jirásek 1. místo


Školní rok 2007 - 2008
 

Soutěž v tvorbě multimediálních prezentací - Ondřej Burda a Dušan Repík 3. místo a cena diváků

Krajská soutěž v grafických disciplínách - Jiří Kopel 1. místo, Radek Woś 3. místo

Mistrovství republiky v grafických disciplínách - Jiří Kopel 3. místo, Radek Woś 10. místo

 

Školní rok 2006 - 2007

Krajské kolo soutěže v grafických disciplínách - 1. místo Lukáš Adámek, 4. místo Jiří Kopel, 7. místo Petr Jirásek, 8. místo Boris Bujok

Mistrovství České republiky v grafických disciplínách - 2. místo Lukáš Adámek, 19. místo Jiří Kopel

Mistrovství světa ve WORDPROCESSINGU - 1. místo Lukáš Adámek

Přijetí juniorského mistra světa Lukáše Adámka starostou města Orlové

Regionální soutěž v MS OFFICE - Word: Petr Jirásek 4. místo

Regionální soutěž v MS OFFICE - Excel: František Raszyk 8. místo

Regionální soutěž v MS OFFICE - Access: Radek Woś 5. místo

 

Školní rok 2005 - 2006

Mistrovství světa ve WORDPROCESSINGU - 1. místo Pavel Burda

 

Školní rok 2004 - 2005

Okresní kolo soutěže v programování - Lukáš Adámek, Svatoslav Musil, Pavel Starzyczny 1. - 3. místo

 

Školní rok 2003 - 2004

Krajské kolo soutěže v grafických disciplínách, Pavel Burda, 1. místo, Svatoslav Musil, 5. místo

Mistrovství České republiky v grafických disciplínách, Pavel Burda, 2. místo

O nejlepší školní web, Tomáš Jindřich a kol., 1. místo

Fotograf roku JUNIOR, Gabriela Beránková, 1. místo

Celostátní soutěž Autodesk Academia Design, Michal Rybár, 27. místo