Archiv aktualit

Kritéria přijímacího řízení, která byla zveřejněna dne 31. 1. 2021, zůstávají v platnosti beze změn. Jednotné státní přijímací zkoušky se nekonají.

Více informací naleznete zde: Změny přijímacího řízení

Kritéria přijímacího řízení, která byla zveřejněna dne 31. 1. 2021, zůstávají v platnosti beze změn. Jednotné státní přijímací zkoušky se nekonají.

Více informací naleznete zde: Změny přijímacího řízení

Zveřejňujeme informace o blížící se maturitní zkoušce v roce 2021.

Více se dozvíte zde: Maturitní zkouška 

Přijímačky klepou na dveře. Nezapomeňte podat přihlášku, termín je 1. 3. 2021. 

V souladu s § 59, § 60, a), b) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělání, ve znění pozdějších předpisů, stanovuji plán nejvyššího možného počtu přijímaných uchazečů do příslušných oborů vzdělání a kritéria přijetí.

Více informací o přijímacím řízení

Uplynulý rok byl těžký pro všechny. Podařilo se nám přejít na výuku online, která ale ne vždy byla v kvalitě, kterou jsme byli zvyklí poskytovat při prezenční výuce.

Rok 2020 však nebyl jen špatným rokem, byl také rokem zajímavých možností a nových příležitostí. Jednou z příležitostí, která se proměnila ve skutečnost, byla změna majitele. Ta proběhla na konci roku a my tak nyní můžeme hrdě oznámit, že jsme se stali součástí firmy Webdevel s.r.o.

Jaký to bude mít přínos pro studenty?

Dopadů bude mnoho a budou se projevovat postupně. Především se více zaměříme na praxi, kterou chceme udělat co nejkvalitnější. Díky členství v ECT clusteru a užší spolupráci s firmou Webdevel se nám to brzy podaří. Budeme schopni studentům poskytnout stáž, i dobré pracovní uplatnění po dokončení studia.

Nechceme zanedbat žádný z vyučovacích předmětů, a tak už nyní připravujeme nový výukový plán, který bude odpovídat požadavkům moderní školy zaměřené na IT.

O dalších novinkách vás budeme brzy informovat.

Termíny maturitních zkoušek v roce 2021:

26.4. až 28.4.: písemné práce ČJ a AJ

od 3.5.: didaktické testy

od 17.5.: profilová část

Dne 20.1.2021 nás můžete kontaktovat online prostřednictvím ONLINE Veletrhu středních škol Moravskoslezského kraje 2020/2021.

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

Den otevřených dveří u nás proběhne v pátek 29.1.2021 v době od 9 do 15 hodin. 

Přijďte se podívat jak to u nás chodí. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy a ukážeme celou školu. Prohlédněte si učebny a zjistěte, co vše se budete učit. 

Oznamujeme, že uzavření klasifikace za 1. pololetí proběhne 26. 1. 2021.

Výuka od 4. 1. 2021: všechny ročníky distanční formou.

Časový harmonogram zůstává stejný jako při předchozím opatření z října. Rozvrh hodin najdete na školním úložišti ve složce "Distanční výuka".

Kolektiv SOŠ Net Office Orlová Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok!

PF 2021

Zveme Vás na BURZU ŠKOL online!

Koronavirus nám vzal všechny výstavy středních škol i dny otevřených dveří. Spojte se se školami přímo do jejich Teamsů a Meetsů.

Více na našem Facebooku

Informace k distanční formě výuky naleznete v přiloženém souboru.

Dále si stáhněte aktuální rozvrh hodin pro výuku on-line. 

 

Termíny praxí v tomto školním roce:

  • IV. ročník: 2. – 13. 11.
  • III. ročník: 8. 3. – 19. 3.
  • II. ročník:  17. 5. - 28. 5.